ریاضی | ریاضی ارشد | ریاضی عمومی | ریاضی MBA | ریاضی فنی و مهندسی
وبسایت شخصی رضا شکرزاد - سایت تخصصی ریاضی عمومی کارشناسی ارشد

ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

 • سام

     ۱۳۹۵/۱۰/۲۷-۱۰:۰۷    سام

  سلام استاد خسته نباشيد من رياضي و از كتاب مدرسان كامل خوندم و رتبه هام تو ازمون بين ٣٠ تا ٤٠ ميشه. ولي متاسفانه هر جوري بر نامه كاريمو تنظيم ميكنم نميتونم به كلاس هاي نكته و تست شما برسم. واقعا موندم چي جوري و از كي جمع بندي كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. به نظرم برای اینکه زمان تون دست خودتون باشه بهتر هست که از روی کتاب های 300 تست جمع بندی رو انجام بدید و با این شرایطی که میگید و بعید بودن استفاده از کلاس تنها راه جمع بندی همین کتابهای 300 تست هست.

    پاسخ
 • مهدی زاده

     ۱۳۹۵/۱۰/۲۶-۱۶:۴۴    مهدی زاده

  سلام استاد وقتتون بخیر ..استاد من دانشجوی MBA هستم.میخواستم نظرتون رو برای اپلای بپرسم .گرایش مالی یا عملیات که صنایعی تره باتوجه به اینکه رشته لیسانس من صنایع بوده... و اینکه به نظرتون چه رزومه ای برای پذیرش دانشگاههای ترجیحا امریکا (متوسط و خوب) لازم هست؟

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. اپلای کردن در گرایش هایی که جنس تحقیقاتی تر دارند تو رشته MBA ساده تر هست تا گرایش هایی که جنس عملیاتی دارند. اگر هدفتون از ادامه تحصیل خارج از کشور دکتری باشه باید در همون فضای پژوهشی و دانشگاهی باقی بمونید ولی اگر بتونید با ارشدتون برای یه ارشد MBA دیگه اقدام کنید میتونید جذب بازار کار هم بشید. برای پذیرش گرفتن نمره زبان و نمره جی ار ای شما خیلی میتونه اهمیت داشته باشه. داشتن مقاله معتبر و ریکام گرفتن از اساتید داخلی  و معدل تون هم تاثیر گذار هستن.

    پاسخ
 • حسن عزیزی

     ۱۳۹۵/۱۰/۲۶-۱۲:۰۸    حسن عزیزی

  با سلام خدمت استاد گرامی اینجانب در حال حاضر مدرک مهندسی برق را دارم و با توجه به شرایط کاری تمایل به ادامه تحصیل در رشته ارشد عمران با گرایش حمل و نقل دارم و به دلیل وقفه طولانی در درس کمی مطالعه سخت شده است برایم . لطفا من در خصوص مطالعه ریاضیات مرتبط با رشته عمران راهنمایی کنید .

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. کارتون خیلی پیچیده است. مگر اینکه به دانشگاه آزاد فکر کنید که اینطوری کار به مراتب ساده تر میشه! برای بهتر هست روی کتاب های خود ما وقت بگذارید. کتاب های ما فرقش با بقیه کتاب ها این هست که مهندسی شده و کم حجم طراحی شده. به دور هر گونه حشو گویی و زیاده گویی مستقیما مطلب رو براتون جا میندازه. برای شروع باید با کتابهای جلد زرد و سبز کتابخانه فرهنگ شروع کنید و یک ماه آخر روی کتابهای 300 تست انتشارات سری عمران ما کار کنید.

    پاسخ
 • دریکوندی

     ۱۳۹۵/۱۰/۲۵-۱۷:۰۹    دریکوندی

  سلام استاد خسته نباشید این پاسخنامه. آزمون های ریاضی 1و2 که توی تلگرام اومد در واقع همون تست های تسلط هر فصله که اخر کتاب اومده؟ استاد لینکش باز نمیشه

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. خیر. پاسخ تشریحی آزمون هایی هست که روی سایت قرار دارد.

    پاسخ
 • سینا مرادی

     ۱۳۹۵/۱۰/۲۴-۰۰:۲۱    سینا مرادی

  سلام استاد عزیز بنظر شما در رشته مهندسی شیمی از مقطع فوق لیسانس بالاتر رفتن با اوضاع الان عقلانی هست؟ا

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. با توجه به اوضاع هیئت علمی داخل ایران به نظرم منطقی نیست. به هر حال مستقل از این موضوع، باید این رو بپذیرید که اگر شما میخواهید دکتری بخونیدبرای صنعت over qualified محسوب میشید و کارتون برای جذب شدن به مشاغل سخت تر میشه و دکتری خوندن در اکثر موارد به جذب دانشگاه شدن و کارهای پژوهشی یا تدریس داشتن ختم میشه.

    پاسخ
 • وبسایت تخصصی ریاضی ارشد  سایت تخصصی ریاضی عمومی1و2 کارشناسی ارشد رشته‌های MBA و فنی مهندسی

  دانلود دفترچه های کارشناسی ارشد همه رشته هادانلود سوالات ریاضی کنکور ارشد همه رشته‌ها

  دانلود پاسخ نامه سوالات ریاضیدانلود پاسخ‌نامه ریاضی کنکورهای ارشد

  دانلود کوییز و آزمون ریاضیدانلود کوییزهای منظم ریاضی عمومی 1و2

  خبر جدید: چاپ جدید (95) کتاب‌های 300 تست

  دوستان عزیز لذتش رو ببرید! ببینید با 600 تست چطور میشه، ظرف کوتاهترین زمان ممکن،  ریاضی 1و2 رو جمع‌بندی و تمام نکات رو مرور کرد.

  این کتاب‌ها نتیجه 5 سال تدریس دوره نکته وتست من هست که با تست‌های نکته دار و هدفدار سال‌های اخیر تمامی نکات ریاضی عمومی 1و2 رو پوشش داده‌ایم.

  کتاب 300 تست ریاضی عمومی 1کتاب 300 تست ریاضی عمومی2

   

   

   استاد شکرزاد ریاضی عمومی 1و2

   

  آرشیو نوشته ها