ریاضی | ریاضی ارشد | ریاضی عمومی | ریاضی MBA | ریاضی فنی و مهندسی
وبسایت شخصی رضا شکرزاد - سایت تخصصی ریاضی عمومی کارشناسی ارشد

ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

 • علی رضا مرادبختی

     ۱۳۹۸/۰۴/۲۴-۰۰:۲۲    علی رضا مرادبختی

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی رشته ی کارشناسی عمران هستم و متوجه شدم که درس ریاضی چقدر اهمیت داره برای همین میخواستم ببینم کتاب ریاضی ۱ شما تا چقدر میتونه کمک کنه به پیشرفت من ؟

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام.کتاب درس و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ شامل تدرس مفاهیم و تست های طبقه بندی شده هستش که باحجم کم و بیانی ساده سعی کردیم کل مفاهیم رو پوشش صد در صدی بدیم و از انتشارات فرهنگ میتونید تهیه کنید .کتاب ریاضی نکته و تست ، ۳۰۰ تست هستش که امسال با سری عمران به صورت دیجیتال ارائه میشه

    پاسخ
 • امین

     ۱۳۹۸/۰۴/۲۱-۱۳:۱۱    امین

  سلام استاد وقت بخیر اگر لطف کنید و در همایش امشب، راجب کیفیت پارامترهای مختلف و مهم انتخاب رشته، جهت انتخاب بین دانشگاه های تهران و امیرکبیر توضیح مبسوطی بدید، خیلی ممنون می شم. صحبت های مختلف، خصوصاً در فضای مجازی زیاد هست و هر کدوم در یک سری آیتم ها مزیت دارن و این تصمیم گیری رو برای من دشوار کرده.

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  انتخاب بین دو دانشگاه تهران و امیرکبیر همیشه برای داوطلب‌های MBA که رتبه‌هایی که دارند که شانس هر دو دانشگاه برای انتخاب رشته رو دارند یکی از موضوعات بحث برانگیز هست. حتما توی وبینار انتخاب رشتهMAB راجع بهش صحبت میکنیم.

    پاسخ
 • علی صالحی

     ۱۳۹۸/۰۴/۲۱-۱۱:۲۸    علی صالحی

  با سلام. استاد برنامه ریزی برای مطالعه ریاضی کی شروع می کنید؟

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام. از هفته آینده. این هفته مشغول انتخاب رشته سال قبلی ها بودیم. از هفته بعد کلا وقت برای سال جدیدی ها میذاریم

    پاسخ
 • ali shafiee

     ۱۳۹۸/۰۴/۱۹-۱۳:۱۷    ali shafiee

  سلام استاد وقتتون بخیر ممنون میشم پاسخ بدین .... یه تیکه از فیلماتونو دیدم ...خیلی خوب بود،آموزش ریاضی عمومی ۱ و ۲ رو برای فروش نمیزارید همون ک ۱۰۰ساعت بود،نسخه ای که انلاین نباشه ؟ سوال بعدیم این ک فقط تابستون کلاس انلاین میزارید _؟یا نه؟

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  سلام .ممنون . خیر برای فروش نداریم اما پس از برگزاری کلاس به صورت آنلاین شما میتونید ویدیو ضبط شده کلاس رو مشاهده کنید .ترم درس و تست که ۱۰۰ ساعت هستش رو دو بار در سال برگزار میکنیم یک دوره تابستان که از مرداد شروع میشه تا آبان تکرار همین دوره از آبان شروع میشه تا اواخر بهمن

    پاسخ
 • قشقایی

     ۱۳۹۸/۰۴/۱۹-۱۲:۴۵    قشقایی

  سلام استاد وقت بخیر من داوطلب کنکور کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر هستم . سطح ریاضیاتم بسیار بد است و تصمیم دارم ریاضی عمومی را جای خودش قرار بدم و روی آن سرمایه گذاری کنم برای اینکه به کلاس برسم چه پیش نیاز هایی را رعایتت کنم ؟

  ریاضی عمومی و ریاضی کارشناسی ارشد

  بعد از اینکه شما کلاس درس و تست ریاضی عمومی 1و2 رو ثبت نام کنید یک جزوه پیش مطالعه برای شما روی کانال گذاشته میشه و فقط روی آن وقت بگذارید و مطالعه کنید، کار دیگه ای لازم نیس انجام بدید چون رشته شما کامپیوتر هست و دروس شما سنگینه احتیاج به تهیه کتاب ندارید و اگر با کلاس و محتوایی که در اختیارتون قرار میدم پیش برید برای شما کافیه

    پاسخ
 • وبسایت تخصصی ریاضی ارشد  سایت تخصصی ریاضی عمومی1و2 کارشناسی ارشد رشته‌های MBA و فنی مهندسی

  دانلود دفترچه های کارشناسی ارشد همه رشته هادانلود سوالات ریاضی کنکور ارشد همه رشته‌ها

  دانلود پاسخ نامه سوالات ریاضیدانلود پاسخ‌نامه ریاضی کنکورهای ارشد

  دانلود کوییز و آزمون ریاضیدانلود کوییزهای منظم ریاضی عمومی 1و2

   

   

   

   استاد شکرزاد ریاضی عمومی 1و2

   

  آرشیو نوشته ها