کانال تلگرام ریاضی
وبسایت شخصی رضا شکرزاد - سایت تخصصی ریاضی عمومی کارشناسی ارشد

کانال تلگرام ریاضی

کانال تلگرام ریاضی عمومی

کانال تلگرام مرجع ریاضی عمومی و ریاضیات پایه

همگام با برنامه هفتگی دروس ریاضی

با توجه به درخواست جمعی از دانشجوهامون برای حفظ ارتباط با من در دورانی که کلاس‌‌ها تمام می‌شود، اقدام به راه‌اندازی شبکه‌ای کردیم که بتوانیم با دوستان در ارتباط باشیم. البته در این کانال‌، همانطور که میدانید، ارتباط یکسویی هست و تنها من متکلم وحده هستم و کسی نمیتواند پیامی ارسال کند یا کسی اطلاعات سایر اعضا را رویت نمیکند. بنابراین برای ارتباط با من میتونید از طریق همین سایت اقدام کنید.

برنامه به این صورت هست که بیشتر حجم اطلاعاتی که بارگذاری می‌شود برای بررسی نکات ریزی است که شاید هنگام مطالعه از قلم می‌افتند و بررسی نکات پرتکرار و تست های مهم سال‌های اخیر هست، ولی به صورت روتین هفتگی هم یک برنامه هفتگی ارائه خواهد شد. ( برنامه درسی هفتگی درس ریاضی عمومی 1و2)

برای عضویت در این کانال‌ها هیچ محدودیتی وجود ندارد و هرکسی که تمایل به عضویت داشته باشد بدون مشکل می‌تواند از امکانات این نرم‌افزار استفاده کند ولی برای استفاده از شبکه باید نرم افزار تلگرام گوشی یا تبلت یا سیستم شما به روز باشد.(نیاز به آپدیت وجود دارد)

کانال ریاضی عمومی 1و2 (رشته‌های MBA، فنی و مهندسی، علوم پایه) :   Telegram.me/MScMathematics

کانال ریاضیات پایه (رشته‌های مدیریت، حسابداری و علوم اقتصادی) : Telegram.me/calculusgeneral

برای دریافت لینک عضویت در این گروه از طریق پیامک و روی موبایل: 

کانال ریاضی عمومی 1و2: ارسال عدد "951" به سامانه   (رشته‌های MBA، سیستم، عمران، نقشه‌برداری، مکانیک، مواد، معدن، نفت، ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، ژئوفیزیک، فیزیک، نساجی، کشاورزی و ...)

کانال ریاضیات پایه: ارسال عدد "952" به سامانه   (رشته‌های مدیریت، حسابداری، علوم اقتصادی و ...)

سامانه : 30001608300068